Meistarklases un nometnes

Vītolēni 2017 Gaujienā 21.-29.jūlijā!

Jau 15.reizi Gaujienā notiks radošā mūzikas nometne Vītolēni!  Sīkāku informāciju par pieteikšanos skatīt šeit: Nometne Vītolēni 2017

Tā ir lieliska iespēja mūzikas skolu audzēkņiem profesionāli pilnveidoties vasaras mēnešos, kā arī iegūt jaunus draugus un kopā radoši muzicēt un interesanti pavadīt brīvo laiku.

Nometnes vadītāja Ilze Dāve 26492989 lasīt vairāk …

Jura Kalnciema meistarklase un koncerts

2.martā plkst. 18.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesora un pianista JURA KALNCIEMA koncerts “Veltījums maniem skolotājiem”

Plkst.14.00 skolas Mazajā zālē prof. J.Kalnciems sniedza meistarklasi klavierspēles klases audzēkņiem un pedagogiem.

Atklātās meistarklases ģitāras spēlē

Ģitāristu meistarklases Jūrmalā

4.februārī Jūrmalas Mūzikas vidusskola pulcēja ģitāras spēles pedagogus uz atklātajām meistarklasēm. Šo pasākumu vadīja divi ģitāristi – Vladimirs Kirasirovs (Sanktpēterburga) un Vladimirs Kudrins – Jūrmalas Mūzikas vidusskolas ģitārspēles skolotājs, kurš arī bija šo meistarklašu ierosinātājs un īstenotājs. Vladimirs Kirasirovs, kurš ir Sanktpēterburgas valsts konservatorijas un Māstrihtas konservatorijas absolvents, šī gada janvārī viesojās Jūrmalas Mūzikas vidusskolā un kopā ar lieliskiem mūziķiem Jevgeņiju Markovu (domra) un Anastasiju Paņkovu (alta domra) sniedza brīnišķīgu kamermūzikas koncertu. Klausoties viņu virtuozajā spēlē un lieliskajā interpretācijā, radās doma par meistarklašu organizēšanu.

lasīt vairāk …

PŪŠAM TAURES, TĀLU SKAN

16. februārī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem un meistarklase skolotājiem PŪŠAM TAURES, TĀLU SKAN – 2, ko rīkoja biedrība “Jaunās kultūras māja”, PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, Jūrmalas Mūzikas vidusskola un Ventspils Valsts 1.ģimnāzija. Dienas noslēguma koncertā jaunie mūziķi izpildīja darbnīcās iestudētos skaņdarbus.

Nodarbības vadīja profesionāli pasniedzēji, PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pedagogi: Aina Lodziņa (flauta), Anrijs Pitens (klarnete), Daiga Solovjova (saksofons), Rūdolfs Kulbergs (trombons), Maija Lāce (metāla pūšaminstrumenti), Guntars Freibergs (sitaminstrumenti), Māris Rozenbergs un Dainis Brauns (pūtēju orķestris).

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogiem tika piedāvāta iespēja apmeklēt radošās darbnīcas, saņemot apliecību par kvalifikācijas celšanu 6 stundu apjomā.

Dalība bija bez maksas, pasākumu finansiāli atbalstīja Jūrmalas pilsētas dome.

 

 

Izskanējuši 13. Jūrmalas klavierspēles meistarkursi

Izskanējuši Latvijas Klavierskolotāju asociācijas valdes priekšsēdētāja, prof. Jura Kalnciema iedibinātie, jau trīspadsmitie Jūrmalas klavierspēles meistarkursi, kuri no 22. līdz 24. augustam pulcēja klavierspēles pedagogus un skolēnus saulainajā un viesmīlīgajā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā. lasīt vairāk …

Piedalāmies Salacgrīvas meistarklasēs

Mūsu audzēkņi Ēriks Katkēvičs (5.vijoles spēles klase), Jevgenija Otroško (8,vijoles spēles klase), Sāra Šabazova (6.vijoles spēles klase), Marija Adamoviča (8.vijoles spēles klase) un Adēlija Adamoviča (10.vijoles spēles klase) piedalījās meistarklasēs no 29.jūlija. līdz 7.augustam. lasīt vairāk …

“Krustceles mūzikā”

Emīls Helde, Jevgenija Otroško un Elīza Čaša

Mūsu skolas audzēkņi, kas kopīgi muzicē stīgu trio – Jevgenija Otroško, Emīls Helde un Elīza Čaša, šovasar piedalījās XII starptautiskajos jauno mūziķu meistarkursos “Krustceles mūzikā”, kas norisinājās Siguldā no 12. līdz 21. jūlijam.

lasīt vairāk …

Meistarklases vidusskolas audzēkņiem

Meistarklases vidusskolas audzēkņiem skatīt šeit